Фармація

ПРО КОЛЕДЖ

Структура коледжу

Навчальний процес

Наші досягнення

Студентське життя

Абітурієнту

Студентам

Фотоальбоми

ВІДДІЛЕННЯ "ФАРМАЦІЯ"

Завідувач відділення Вучкан Роксолана Іванівна

 

 

І рівень підготовки

Підготовка спеціалістів проводиться на базі 9 та 11 класів.

Навчальний процес забезпечують 21 викладач, в тому числі: 10 - викладачів вищої категорії; 5 - викладачів методистів.

Навчальний процес проводиться за авторськими навчальними програмами та навчальним планом.

В курс навчання введено спеціалізації "Гомеопатична фармація", "Фітофармація", "Клінічна фармація", "Технологія лікувально-косметичних засобів".

Матеріальна база складається з 13 кабінетів та лабораторій, практична підготовка проводиться в аптеках області, відповідно до укладених угод.

Досвідчені педагоги надають майбутнім молодшим спеціалістам всі необхідні знання. На лекціях  розглядаються теоретичні основи хімічних, фармацевтичних дисциплін.

На практичних заняттях  студенти отримують вміння та навички, необхідні для майбутньої професійної діяльності. В хімічних лабораторіях майбутні фармацевти виконують  реакції, які ілюструють властивості органічних та неорганічних сполук, вивчають методи якісного та кількісного аналізу. В аудиторії аптечної технології ліків, яка повторює асистенську кімнату в аптеках, студенти вчаться виготовляти різноманітні лікарські форми.

Професійне призначення наших випускників:

Відділення «Фармація», кваліфікація «Фармацевт» - спеціаліст призначається для роботи в аптеках, аптекарських магазинах, на аптечних складах, у філіях аптек, аптечних пунктах, фармацевтичних фабриках та інших підприємствах аптечної служби:

  • в аптеці : заступник завідувача аптекою, заступник завідувача відділом безрецептурного відпуску, відділу готових лікарських форм, рецептурно-виробничого відділу, відділу запасів, заступник завідувача структурних підрозділів аптеки (дрібно роздрібна мережа: аптечні пункти, аптечні кіоски), фармацевт;
  • аптечна база (склад) : заступник завідувача приймального відділу, відділу отруйних та наркотичних лікарських засобів, відділу маркетингу, фармацевт;
  • контрольно-аналітична лабораторія : хімік-аналітик, хімік-лаборант, інспекторський відділ;
  • лікувально-профілактичні заклади : медичний лаборант, медичний статистик, управлінська та фармацевтична діяльність у лікарняних аптеках.

Організовує роботу відділу безрецептурного продажу ліків, приймає і реалізовує лікарські засоби, виготовляє лікарські форми за індивідуальними рецептами, заготовляє лікарську сировину, здійснює первинний облік господарських операцій, проводить інвентаризацію товарно-матеріальних цінностей.

Термін навчання:

І рівень, форма навчання денна :

після 9-го класу - 3 р.

після 11-го класу – 2 р.

І рівень, форма навчання заочна :

термін навчання - 2,6 р.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

 

     

 

 

 

 

2018 Хустська філія ТзОВ Медичний коледж “Монада“ Всі права застережено