Стоматологія ортопедична

ПРО КОЛЕДЖ

Структура коледжу

Навчальний процес

Наші досягнення

Студентське життя

Абітурієнту

Студентам

Фотоальбоми

ВІДДІЛЕННЯ "СТОМАТОЛОГІЯ ОРТОПЕДИЧНА"

Завідувач відділення Кондраш Наталія Йосипівна

 

 

 

 Навчальний процес за спеціальністю “Стоматологія ортопедична” проводиться в обладнаних лабораторіях і кабінетах: ливарна лабораторія, лабораторія бюгельного протезування, лабораторія незнімного протезування, лабораторія знімного протезування , лабораторія зуботехнічного матеріалознавства, лабораторія ортодонтичних апаратів, ортопедична лабораторія, зубопротезна лабораторія, лабораторія металокерамічного протезування , кабінет стоматологічних хвороб.

Обладнання, яке використовується у навчальному процесі (металокерамічні печі, вібростолики, фотополімернні пічки, маси, полімеризатори, компреси, піскомитні апарати, матеріали, інструменти), забезпечує якісну підготовку спеціалістів на сучасному рівні.
Приватна стоматологічна поліклініка ТзОВ Медичний коледж “Монада”, яка розпочала роботу в 2001 році, доповнює об’єм одержаних знань студентів про сучасне обладнання, апаратуру, інструменти і матеріали, які сьогодні використовуються в практичній стоматології. Приватна стоматологічна поліклініка є однією з баз для практичної підготовки студентів.

Навчальний процес зі спеціальності „Стоматологія ортопедична” забезпечують 30 викладачів, які постійно працюють над власним вдосконаленням (навчання на різноманітних курсах для підвищення професійної майстерності).

Підготовка спеціалістів проводиться за авторським навчальним планом та авторськими програмами, які основані на використанні сучасних технологій.

 

             Професійне призначення наших випускників:

             Відділення «Стоматологія ортопедична», кваліфікація «Зубний технік» - професійна діяльність в зуботехнічних лабораторіях стоматологічних установ усіх галузей на посаді зубний технік для виготовлення знімних, незнімних, бюгельних, щелепно-лицевих, металокерамічних протезів та ортодонтичних конструкцій. Проводить термічну обробку сплавів та штампування коронок. Розробляє постановку штучних зубів.

Термін навчання:
після 9-го класу – 3 р
після 11-го класу – 2 р

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

 

   

  

 

2018 Хустська філія ТзОВ Медичний коледж “Монада“ Всі права застережено