Загальноосвітня підготовка

ПРО КОЛЕДЖ

Структура коледжу

Навчальний процес

Наші досягнення

Студентське життя

Абітурієнту

Студентам

Фотоальбоми

ВІДДІЛЕННЯ "ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ"

 Завідувач відділення  Біляк Вікторія Василівна

викладач-методист, викладач вищої категорії,

автор навчального посібника «Загальна біологія у таблицях і схемах» 2016р.

Відділення загальноосвітньої підготовки створено з метою акумуляції  процесу підготовки фахівців, що вступають на основі базової загальної середньої освіти з одночасним наданням їм повної загальної середньої освіти.

Навчальний процес на відділенні забезпечує висококваліфікований педагогічний колектив, який головним у своїй професійній діяльності вбачає вміння розкрити здібності та талант кожного студента.

Роботу відділення забезпечують такі циклові комісії: загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін.

Вони об`єднають 18 викладачів, які безпосередньо здійснюють навчально-виховний процес. З них: викладачів-методистів – 3, викладачів вищої категорії – 11, викладачів I категорії – 1, викладачів ІІ категорії – 3, викладачів спеціалістів – 3.

Викладачі відділення наполегливо працюють над удосконаленням своєї педагогічної майстерності, систематично підвищують кваліфікацію, мають високі методичні досягнення.

Студенти відділення загальноосвітньої підготовки – учасники культурної та громадської роботи, науково-практичних конференцій, переможці різноманітних конкурсів та спортивних змагань.

Завдяки клопіткій праці педагогів першокурсники успішно вчаться і весело відпочивають. Адже ніщо так не зближує, як гуртом проведене дозвілля, колективні поїздки, екскурсії.

На відділенні загальноосвітньої підготовки ще вчорашні вступники стають справжніми студентами та приєднуються до дружнього колективу коледжу.

Кабінет біології

     

Лабораторія аналітичної хімії

  

Лабораторія неорганічної і органічної хімії

 

Кабінет української мови

 

Кабінет історії

2018 Хустська філія ТзОВ Медичний коледж “Монада“ Всі права застережено